OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.g RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 06/2020) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 4. veljače 2020. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1.    Taubek tours, Ivanec

2.    Varaždintours, Varaždin

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrane agencije će biti obaviještene e-poštom, u rokovima sukladnim Pravilniku.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O ODLUCI RODITELJA UČENIKA 3.g RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN - VIŠEDNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

Na roditeljskom sastanku 3.g razreda, održanom 14. siječnja 2020. godine, roditelji su odlučili da se ne prihvati predstavljena ponuda za realizaciju višednevne izvanučioničke nastave toga razreda.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.c i 3.h RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.c i 3.h razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 05/2019) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 13. siječnja 2020. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1.    Galileo travel, Varaždin

2.    Taubek tours, Ivanec

3.    Varaždintours, Varaždin

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.a RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.a razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 04/2019) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 10. siječnja 2020. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1.    Taubek tours, Ivanec

2.    Varaždintours, Varaždin

Iako su na javni poziv pristigle tri ponude, ponuda agencije Galileo travel, Varaždin odbijena je zbog nesukladnosti sa sadržajem obrasca za javni poziv pod točkom 10. a).

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.b i 3.d RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.b i 3.d razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 01/2019) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 9. siječnja 2020. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1.    Galileo travel, Varaždin

2.    Taubek tours, Ivanec

3.    Varaždintours, Varaždin

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.e i 3.f RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.e i 3.f razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 02/2019) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 8. siječnja 2020. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1.    Galileo travel, Varaždin

2.    Taubek tours, Ivanec

3.    Varaždintours, Varaždin

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

Za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 03/2019) ponudu je dostavila jedna agencija. Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 8. siječnja 2020. godine, odabrana je ponuda te agencije:

1. Galileo travel, Varaždin

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrana agencija će biti obaviještena e-poštom, u rokovima sukladnim Pravilniku.

Ukupno: 1986507
« Travanj 2020 »