OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.b, 3.d i 3.e RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.b, 3.d i 3.e razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 01) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 6. studenog 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene četiri ponude, ponuda agencije Alga travel agency, Zagreb je odbačena jer nije sukladna trenutno važećem Pravilniku budući je u cijenu aranžmana za učenike uključila troškove dnevnica profesora u pratnji. Troškove profesora u pratnji (smještaj i dnevnice) snosi isključivo Prva gimnazija Varaždin, kao što Pravilnik propisuje, te u obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave nije zatraženo da agencija navedene troškove nastavnika uključi u cijenu, niti pokriva na bilo koji drugi način.

Također, ponuda agencije Galileo travel, Varaždin je odbačena jer ne sadrži sve kalkulativne elemente tražene u obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u točki 10, stavak e).

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrane agencije će biti obaviještene e-poštom, u rokovima sukladnim Pravilniku.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.f RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.f razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 03) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 10. studenog 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

3. Koncept d.o.o., Koprivnica

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.h RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN I ODLUKA RODITELJA SA RODITELJSKOG SASTANKA

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.h razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 02) da je na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 9. studenog 2017. godine, a potom i na roditeljskom sastanku roditelja učenika 3.h razreda, dana 13. studenog 2017. godine, donijeta odluka o poništenju poziva na davanje ponuda broj 02 od 2017. godine, te odluka o ponovnoj objavi novog obrasca sa drugačijim zahtjevima.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.IB RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.IB razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 05) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 14. studenog 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija, koje su ujedno jedine agencije koje su dostavile svoje ponude:

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.a RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.a razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 06) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 15. studenog 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija, koje su ujedno jedine agencije koje su dostavile svoje ponude:

3. Galileo travel, Varaždin

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.c RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.c razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 07) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 16. studenog 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija, koje su ujedno jedine agencije koje su dostavile svoje ponude:

1. Varaždintours, Varaždin

2. Galileo travel, Varaždin

Poruke bivših učenika

Našu su nam 380. godišnjicu čestitali mnogi bivši učenici, neki od njih poslali su nam svoje poruke koje ćemo tijekom godine ovdje objavljivati.

Zvonimir Vlah

« Studeni 2017 »