Dan otvorene nastave

Autor: Administrator , 2. 10. 2012.

Dan otvorene nastave

utorak 9. listopada od 8 do 12 sati

Učenici biraju ponuđene radionice. Pregled radionica pogledajte pod više.

• aktiv engleskog jezika  - sobe 71,72,76

Radionica: Future with Futurama – voditelj Ivan Lajnvaš, prof.

Lets sing English – voditelji Rajka Ptiček, prof. i Hrvoje Kristan, prof.

Gimnazija Love Survey – Željko Funda, prof.

Pub Quiz – voditelji Vesan Bakšaj, prof. i Marijana Tomašić Hirš, prof.

Paseo por Mexico – voditelj Ivica Cikač, prof.

Mirno more – voditeljica Marina Trenka, prof.

• aktiv njemačkog jezika

terenska nastava – Graz

• aktiv francuskog jezika – soba 77

radionica: La cuisine francaise – voditeljica Jasminka Bešenić Ivančić, prof.

• aktiv hrvatskog jezika  - sobe 4,6,7,8,10,13

priprema za projekt „Rankova riječ i riječ o Ranku“ – voditeljica Tatjana Ruža , prof.

radionica: Poigraj se starim i napravi novo–found footage!-voditeljica Marija Jurše, prof. i Bojan banić, prof

radionica: Nove hrvatske riječi – voditeljica Sanja Koprek, prof.

radionica: Igrajmo se s frazemima – voditelj Josip Matečak, prof.

radionica: Kako nastaje kazališna predstava – voditeljica Bojana Barlek, prof.

• aktiv latinskog jezika – sobe 78,83

radionica: Izrada antičke maske, lucerne i glinenih pločica – voditelji: Rajko Guščić, prof, gošća Spomenka Vlahović i Biserka Vlahović, soba 78.

radionica: Rimska šminka, parfem i depilacija – voditeljica Ivana Gložinić, prof., soba 83.

• aktiv društvene grupe predmeta – sobe 41,42,43,44

radionica: Kritičko gledanje igranog filma na temu iz pozitivne psihologije – voditeljica

Željka Pačalat, prof.

radionica: Škole za Afriku – voditeljice Ivana Žnidarić Kajić, prof. i Marta Fajfarić, prof.

radionica: Dani zahvale za plodove jeseni (izrada figura, nakita, plakata) – voditelji čs. Marija Toplišnjak i Krunoslav Burek, prof.

• aktiv školske knjižnice

radionica: Tradicijska izrada cvijeća – gošće iz Kreativne radionice Koprivnica – voditeljice Jasminka Horvatić Bedenik, prof. i Marinela Marčetić, prof.

• aktiv biologije u suradnji sa školskom knjižnicom

radionica: Determinacija biljaka iz Shakespeareovih djela – voditeljice Martina Vidović, prof., Jasminka Horvatić Bedenik, prof. i Marinela Marčetić, prof

• aktiv kemije – soba 28,29

radionica: Kemijska radionica – voditeljica Lidija Klampfl, prof.

• aktiv fizike – sobe 60,61

radionica: Eksperimentalna fizika – voditelji: Josip Orešković, prof, Helena Kanešić, prof., Marko Petric, prof.

• aktiv geografije

terenska nastava: Lepoglava  - Gaveznica – voditelji: Karmen Kunović Martić, prof. i Dragica Marčec,prof.

radionica: Orijentacija po gradu – voditelj: Rukelj Krunoslav, prof.

• aktiv povijesti

terenska radionica: Gradski arhiv – voditelji: Siniša Horvat, prof. i svi nastavnici povijesti

-     aktiv TZK-a

radionica: Trenirajmo s prvoligašima gimnazijalcima – voditelji: svi prof. Tzk-a

radionica: Upoznajmo Capoeiru – voditeljica: Tatjana Ostović Šlehta, prof.

• aktiv informatike

projekt: „ Koliko smo sretni“ – voditelji  Željko Funda, prof i Vesna Novosel Martinić, prof.

« Svibanj 2024 »