Natječaj za radna mjesta

Autor: Janja Banić, 12. 4. 2012.

Prva gimnazija Varaždin objavljuje natječaj za radna mjesta. Tekst natječaja može se pogledati pod "više".

PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN

P. PRERADOVIĆA 14, 4200 VARAŽDIN

objavljuje

za popunu radnih mjesta

1. NASTAVNIK/CA MATEMATIKE – INFORMATIKE   - 1 izvršitelj

na neodređeno nepuno radno vrijeme ( 15  sati tjedno  ) rad u Varaždinu, Ludbregu i Novom Marofu

2. NASTAVNIK/CA FIZIKE – 1 izvršitelj

neodređeno nepuno radno vrijeme ( 25 sati tjedno ) rad u Varaždinu, Ludbregu i Novom Marofu

3. NASTAVNIK/CA FIZIKE – 1 izvršitelj

određeno nepuno radno vrijeme ( 15 sati tjedno ) - zamjena za vrijeme bolovanja - rad u Varaždinu, Ludbregu i Novom Marofu

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Pod točkom 1. uvjeti: uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa propisane zakonom kandidati moraju imati završeni sveučilišni diplomski studij  PMF matematičar-informatičar.

Probni rad je tri mjeseca. Prijavi je potrebno priložiti: životopis, originalnu ili ovjerenu diplomu, originalnu domovnicu, originalni rodni list, presliku radne knjižice i potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od šest mjeseci).

Kandidat/kinja koja ima pravo prednosti pri zapošljavanju dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima . Uz prijavu na natječaj dužan/na je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, dokaz da je nezaposlen/na, te da do prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca nije došlo njegovom/njenom krivnjom.

Prednost imaju kandidati s aktivnim znanjem engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu, te rada na računalu i održavanju računala. Poželjna je preporuka bivšeg poslodavca.

Pod točkom 2. uvjeti:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa propisane zakonom kandidati moraju imati završeni sveučilišni diplomski studij  prema Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu - članak 2. redni broj 19.

Kandidat/kinja koja ima pravo prednosti pri zapošljavanju dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužan/na je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo , dokaz da je nezaposlen/na, te da do prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca nije došlo njegovom/njenom krivnjom .

Pod točkom 3. uvjeti:

Natječaj je objavljen na oglasnoj ploči Škole i web stranici škole, te je otvoren od 13.travnja  2012. godine do 21. travnja  2012. godine.

Natječaj se objavljuje i na stranicama Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje – Područni ured Varaždin.

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati,  a niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozvani na dopunu iste.

Rok za podnošenje prijave je osam dana od objave.

« Svibanj 2024 »