Evo i kako je bilo u petak na našoj tradicionalnoj godišnjoj svečanosti proglašenja najboljih maturanata i podjeli svjedodžbi 4. razreda. Hvala OTP banci d.d. i gospođi Biserki Draganić na osiguravanje nagrade za najbolju maturanticu i najboljeg maturanta generacije. Hvala i našim Gimnatorima na čelu s prof. Slavicom Kelemen i Tinu Žitnjaku, uz pripremu prof. Tatjane Ruža, na prekrasnom programu posvećenom našim maturantima. Čestitamo i onima od maturanata koji su uz sve uspjehe u školi uspješno položili i DSD II diplomu i primili certifikate koje su im uručile prof. Anja Bušić i prof. Mette Liebermann. Bilo je to ujedno i zadnje okupljanje cijele generacije 2026. ali samo za sada. Vidimo se u istom broju, nadamo se, za 5 godina na prvoj godišnjici mature! Do tada budite sretni, zdravi i uspješni, a ako sretnete nekog u crnoj hudici sa zlatno izvezenim logom naše škole, znate što to znači.
![]()


