IB
PGV

EDUKACIJA PROFESORA – PROJEKT STEM kroz igru i zabavu

by | 14. lipnja 2025. | Vijesti

U sklopu projekta STEM kroz igru i zabavu, čiji je nositelj Udruga za promicanje znanosti, ekologije i sigurnosti (UPZES), a naša je škola jedan od partnera, profesori geografije Maja Jurgec i Krunoslav Rukelj sudjelovali su na edukacijama na Institutu Ruđer Bošković. Obje su edukacije bile vezane uz okoliš i njegovu zaštitu. Prvu edukaciju pod naslovom Zaštita okoliša: istraživanje utjecaja zagađenja i širenje svijesti u javnosti održala je dr. sc. Vlatka Filipović Marijić, znanstvena savjetnica, dok je drugu edukaciju Štetne tvari u okolišu održao asistent Tin Županović. Nakon edukacija profesori su sudjelovali u raspravi te su, vezano uz teme, svima okupljenima predstavili projekt Waste management koji je proveden u našoj školi.

Pročitajte još

Šestero učenika Prve gimnazije primilo Rotary nagrade za izvrsnost

Primanje za državne prvake

Za učenike, državne prvake na ovogodišnjim natjecanjima i njihove mentore 17. lipnja je upriličen prijem u atriju...

Skip to content