S prvim su jaglacima naše maturante i mentorice razveselile i vijesti iz Njemačke: svih 14 ovogodišnjih polaznika DSD-nastave položilo je ispit za Njemačku jezičnu diplomu na visokoj razini B2/C1 Zajedničkog europskog referentnog okvira za jezike (DSD II), a pridružila im se i prošlogodišnja kandidatkinja koja je ove godine također položila ispit. Dokaz je to njihove izvrsnosti u poznavanju njemačkog jezika, ali i činjenice da se svaki trud isplati jer nije uvijek bilo lako ostajati u školi dodatna dva sata nakon redovne nastave. Učenike su za ispit pripremale profesorica Anja Bušić i stručna suradnica za njemački jezik, profesorica Mette Liebermann. Čestitke uspješnoj generaciji 2022. – 2026.! Hut ab!
Natječaj za upis u prvu godinu programa međunarodne mature – IB Diploma Programme (3. razred srednje škole) u školskoj godini 2026./2027. u ljetnom roku
Prva gimnazija Varaždin objavljuje natječaj za upis učenika u prvu godinu programa međunarodne mature - International...


